„Šijeme roušky“ - dobrovolnická akce

„Šijeme roušky“

Základní škola a Mateřská škola Nikolčice by se ráda připojila k celostátní dobrovolnické akci „ŠIJEME ROUŠKY“ a to od 23. 3. 2020 do odvolání.

Do této akce se mohou dobrovolně zapojit jak děti, tak rodiče, prarodiče, učitelé, asistentky, provozní zaměstnanci i ostatní přátelé školy.

Akce spočívá v tom, že doma ušijete libovolný počet roušek a v mikrotenovém sáčku je můžete odevzdat do sběrného boxu. Box je umístěn v prostorách základní školy v Nikolčicích u hlavní brány, směrem k šatnám žáků. Box je připevněn proti ztrátě za bránou školy.

Je nutné, aby ti, kdo roušky budou chtít odevzdat, přizvedli víko a vložili roušky do boxu. Tento box se bude pravidelně vybírat a roušky se odevzdají na potřebná místa v našem regionu.

Tímto děkujeme všem za spolupráci.

Vedení ZŠ a MŠ Nikolčice